ماجراجویی و تجربه‌ی یک سفر هیجان‌انگیز می‌تواند با استفاده از تورهای مسافرتی صورت بگیرد که Iran Adventure یکی از این مراکز توریستی می‌باشد که به بسیاری از افراد، فرصت‌های بی‌شماری را خواهد داد تا بتوانند فعالیت‌های نشاط‌آوری را از آفرود در بیابان‌ها و کویر گرفته تا اسکی‌بازی در ارتفاعات بالا را تجربه نمایند. شرکت طراحی سایت وب‌رمز، تا به حال تجربه چندین طراحی سایت گردشگری و توریستی را انجام داده است تا کاربران مختلف بتوانند به منظور داشتن تجربه‌ی سفر در طبیعت در این سایت بازدید داشته و با مشاهده تصاویر و مطالب مفید این سایت از آن بهره‌ی لازم را ببرند. طراحی وب سایت ایران ادونچر به صورت وردپرسی و با رعایت اصول سئو سایت انجام شده است تا محتوای آن در موتورهای جستجوگر برای کاربران علاقه‌مند به سفر قابل مشاهده باشد. طراحی سایت با وردپرس ایران ادونچر با رعایت تمامی اصول ساختاری یک سایت جذاب توسط شرکت وب‌رمز انجام شده است تا بتواند در خصوص مطالب مربوط به سفر و گردشگری اطلاعات مفیدی را به کاربران خود ارائه دهد.

توضیحات فنی سایت

سایت ایران ادونچر به صورت کاملا ux طراحی شده است تا کاربران بتوانند به راحتی به قسمت‌‎های مختلف آن دسترسی لازم را داشته باشند. این سایت به صورت کاملا ریسپانسیو و کاربرپسند طراحی شده است تا کاربران موبایل و تبلت بتوانند سایت را به صورت منعطف‌تری در دستگاه‌های مختلف مشاهده نمایند. در صفحه اول سایت اسلایدی به صورت فیلم وجود دارد که بیانگر زمینه‌ی کاری این شرکت می‌باشد تا کاربران با مشاهده‌ی آن بدانند تجربه‌ی یک سفر هیجان‌انگیز خواهند داشت، قسمتی هم تحت عنوان “کارهایی که باید انجام شود” وجود دارد که نشان دهنده‌ی فعالیت‌های جذابی می‌باشد که افراد می‌توانند در سفر آن را تجربه نمایند و درباره‌ی هریک توضیحاتی در این خصوص داده شده است. همچنین قسمتی هم تحت عنوان “مکان‌هایی برای رفتن” وجود دارد که به کاربران سایت مکان‌های جذاب و شهرهای توریستی را در ایران معرفی می‌کند، از آنجایی که زبان اصلی این سایت انگلیسی می‌باشد برای کاربران خارج از کشور کاملا مناسب می‌باشد تا با کشور عزیزمان ایران آشنایی پیدا کنند. در قسمت دیگری نظرات افرادی که با این شرکت توریستی تجربه‌ی سفر داشته‌اند را نشان می‌دهد. قسمتی هم تحت عنوان بلاگ وجود دارد که می‌تواند در زمینه‌ی سفر و اطلاعات توریستی مطالب مفید و جذابی را در اختیار کاربران قرار دهد. همچنین می‌توانید اطلاعات تماس مربوط به سایت و لینک‌های مفید برای دسترسی سریع را در قسمت فوتر مشاهده نمائید.

نظر کارفرما

خوشحالم که با مجموعه‌ی وب‌رمز آشنا شدم، علت خوشحالیم چند تا موضوع هستش که بخوام به صورت خلاصه بگم این که بچه‌های وب‌رمز توانمندی این رو دارند که در عین احترام بتونند کارها رو دوستانه و سریع پیش ببرند، به تعهداتشون پایبند هستند. مشخص هست که یک فرایند و یک ساختار نظام‌مندی برقرار هستش که مجموعه را هدایت می‌کنه و یک کار منظم و منسجمی انجام می‌شه و از طرفی تیم وب‌رمز دارای آدم‌های توانمند و فنی می‌باشد و همینطور تیم فروش خیلی خوب و توانمند که در جهت رشد سازمان و مشتری فعالیت می‌کنند. احساس خوبیه کار کردن با وب‌رمز و مشتری خیالش راحت هستش. کارها خیلی خوب و روون، ساده و شفاف پیش میره، من براشون آرزوی موفقیت دارم و سپاسگزارم. برقرار باشید امیدوارم فرصت‌های کاری مجددی پیش بیاد که حتما باهاشون کار کنم.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی