گروه “کانادا از ایران” یک سایت است که در زمینه‌های مهاجرتی فدرال و استانی و پذیرش‌های تحصیلی خدمات‌رسانی می‌کند. به سفارش گروه “کانادا از ایران” طراحی سایت شرکتی که توسط وب‌رمز برای انجام تمامی مراحل مهاجرت اکسپرس انتری و استانی و یا اخذ پذیرش تحصیلی انجام شده است بر مبنای اصول سئو سایت می‌باشد و سایتی کاملا سئوبیس و ریسپانسیو به مشتری تحویل داده شده است. 

توضیحات فنی سایت

در طراحی سایت وردپرس شرکت “کانادا از ایران” از منوی خطی استفاده شده است که در صورت نگه داشتن موس بر روی آیتم منو یک منوی آبشاری باز می‌شود که در آن، زیر صفحات آن آیتم، نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی هر کدام از این زیر منوها به صفحه مربوطه هدایت می‌شوید. در صفحه اصلی فرم حرفه‌ای چند مرحله‌ای ورود و ثبت نام درج شده است که پس از پر کردن فرم کاربر وارد پروفایل خود می‌شود. 

با اسکرول به پایین صفحه امکان مشاهده تعدادی آیکن باکس در خصوص کشور کانادا دیده می‌شود که شامل جزئیاتی در خصوص تحصیل، مهاجرت و… است. همچنین کمی پایین‌تر لینک شبکه‌های اجتماعی و باکس مربوط به مقالات و اخبار نیز دیده می‌شود. در انتهای صفحه نظرات کاربران نیز درج شده است. در فوتر سایت اطلاعات تماس و آدرس درج شده است.

نظر کارفرما

سلام ما حدود ۳ سال است که از خدمات شرکت وب‌رمز استفاده می‌کنیم. ثبت دامنه رو در وب‌رمز انجام دادیم و هاست لینوکس وب‌سایت‌م را از این مجموعه تهیه کرده‌ام همچنین طراحی وب سایت خود را نیز به این مجموعه سپردم.۲ ویژگی خوب از این شرکت در ذهن بنده است که دوستان بسیار دلسوزانه پیگیر بودند و اگر جایی از کار قابلیت بهبود داشت خودشان متذکر می‌شدند و مورد بعدی اینکه از نظر بکاپ سرویس‌ها و پشتیبانی بعد از فروش بسیار قوی هستند. این مجموعه به نظر من مطمئن و قطعاً قابل توصیه به دیگران است. از لحاظ قیمتی هم در رنج معقول و متناسبی هستند که هر کسی می‌تواند بعد از یک سری بررسی به این مطلب برسد. برای وب‌رمز آرزوی موفقیت می‌کنم و قطعاً همکاری را با این مجموعه ادامه خواهیم داد.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
آموزش حضوری
آموزش ویدئویی اختصاصی
سایت چند زبانه (فارسی و انگلیسی)
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
هاست پرسرعت NVME
حجم هاست 10GB
سیستم عامل Linux
وب سرور Apache
وب سرور NginX
پشتیبانی از زبان php
پایگاه داده mysql
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی