موسسه حقوقی کارکیا، متشکل از مجرب‌ترین وکلا، که همواره تعهد و تخصص را سرلوحه کار قرارداده‌اند، خدماتی همچون مشاوره حقوقی، وکالت در دعاوی و تنظیم قراردادهای خصوصی را به مراجعین محترم ارائه می‌نماید. این موسسه حقوقی تصمیم گرفت در جهت گسترش خدمات و همکاری با بهترین وکلا، اقدام به طراحی سایت نماید. سپس شرکت وب‌رمز که یکی از بهترین ارائه‌دهندگان خدمات سئو وب سایت، طراحی سایت اختصاصی و طراحی سایت وردپرس است را برگزید. در نتیجه طراحی سایت حقوقی برای موسسه حقوقی کارکیا صورت گرفت و سایتی مناسب و درخور موسسه به ایشان تحویل داده شد.

توضیحات فنی سایت

طراحی سایت ریسپانسیو برای موسسه حقوقی کارکیا انجام شده است. این سایت به صورت دوزبانه طراحی گردیده است و زبان اصلی آن، زبان فارسی می‌باشد. منو سایت به صورت نوار و ساده قرار گرفته که زیبایی منحصر به‌فردی به سایت بخشیده است. در ابتدای صفحه اصلی، بنر سایت به‌چشم می‌خورد. پس از آن شاهد توضیح مختصری درباره موسسه هستیم و در قسمت انتهایی، آیکون‌هایی مربوط به خدماتی که موسسه ارائه می‌دهد قرار گرفته است که هر کدام به صفحه مربوط لینک شده‌اند. در قسمت منو ابتدای صفحه، قسمت‌های اخبار و مقالات، مشاوره حقوقی، وکالت در دعاوی، تنظیم قراردادهای خصوصی (که از خدمات ارائه شده توسط موسسه می باشند)، درباره ما و تماس با ما قرار گرفته است که از لینک‌ها و صفحات لازم و ضروری برای هر سایت اصولی می‌باشد.

نظر کارفرما

حدود یک سال است که از خدمات وب‌رمز استفاده می‌کنم و طراحی سایت را توسط این مجموعه انجام داده‌ام. در این مدت سایت همیشه بالا بوده و سرعت خوبی داشته است همچنین امکانات مدیریتی مناسبی در اختیار داشتم. تیم وب‌رمز تلاش کردند تا سایت را به‌روز نگه دارند و خدمات را به صورت عالی ارائه دهند. امیدوارم وب‌رمز به خدمات‌دهی عالی ادامه دهد و همیشه جز بهترین‌ها بماند.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی