موسسه روسانا یک سایت اعزام دانشجو به روسیه است که در زمینه اعزام دانشجو به دانشگاه‌های معتبر روسیه خدمات‌رسانی می‌کند. به سفارش موسسه روسانا طراحی سایت شرکتی که توسط وب‌رمز انجام شده است بر مبنای اصول سئو وب سایت می‌باشد و سایتی کاملا سئوبیس و ریسپانسیو به مشتری تحویل داده شده است. 

توضیحات فنی سایت

طراحی وب سایت موسسه روسانا از نوع طراحی سایت وردپرس می‌باشد و  از منوی خطی استفاده شده است که در صورت نگه داشتن موس بر روی آیتم منو یک منوی آبشاری باز می‌شود که در آن، زیر صفحات آن آیتم، نمایش داده می‌شود و با کلیک بر روی هر کدام از این زیر منوها به صفحه مربوطه هدایت می‌شوید. با اسکرول به پایین صفحه امکان مشاهده برخی از دانشگاه‌های برجسته روسیه مشخص شده است که از طریق کلیک بر روی آن می‌توانید وارد صفحه مربوطه شده و با شرایط آن دانشگاه‌ها بیشتر آشنا شوید. همچنین در پایین صفحه شرایط آب و هوایی مناطق مختلف روسیه درج شده است .
در فوتر سایت اطلاعات تماس و آدرس درج شده است.

نظر کارفرما

ما یک شرکت اعزام دانشجو به روسیه هستیم  و سایتی که داشتیم مربوط به چندین سال پیش بوده است که برنامه نویسی ضعیفی داشت و پشتیبانی خوبی نداشت. بین چند شرکتی که طراحی سایت انجام می‌دهند ما سرچ کردیم و بعد از مدت طولانی که گشتیم به سایت وب‌رمز رسیدیم . با پاسخگویی خیلی خوب این شرکت مواجه شدم و ترغیب شدم که این شرکت را باید انتخاب کنم و از انتخاب این شرکت خیلی خوشحالم . وب‌رمز پشیبانی خوبی دارد و خیلی به سرعت پاسخ می‌دهند و به سوالات من خیلی راحت و سریع از طریق تیکت و سایر ابزارها جواب می دهند. امیدوارم همکاری‌های بیشتری با وب‌رمز داشته باشیم.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
آموزش حضوری
آموزش ویدئویی اختصاصی
سایت چند زبانه (فارسی و انگلیسی)
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
هاست پرسرعت NVME
حجم هاست 10GB
سیستم عامل Linux
وب سرور Apache
وب سرور NginX
پشتیبانی از زبان php
پایگاه داده mysql
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی