شرکت صنایع پلاستیک جهاد زمزم تولیدکننده انواع لوله و اتصالات پلی‌اتیلن آبرسانی، گازرسانی و فاضلابی است. این شرکت در راستای گسترش ارائه خدمات خود نیاز به طراحی سایت شرکتی داشت که بتواند از طریق سایت بسیاری از خدمات خود را به نمایندگان و مشتریان خود ارائه کند. بر این اساس یک طراحی سایت اختصاصی و بر اساس اصول سئو سایت توسط شرکت وب رمز طراحی و پیاده‌سازی شده است.

 

طراحی سایت ریسپانسیو شرکت جهاد زمزم به‌این‌صورت می‌باشد که در صفحه اصلی سایت شرکت جهاد زمزم ابتدا به‌اختصار به‌معرفی شرکت پرداخته شده است و در قسمت میانی صفحه عکس‌هایی از پروژه‌های انجام شده شرکت قرار گرفته است. در قسمت پایین‌تر، دو قسمت تحت عنوان معرفی کارخانجات زیرمجموعه و معرفی انواع محصولات قرار دارد و مجموعه‌ای از آدرس‌ها و عکس‌ها به صورت کاروسِل نمایش می‌یابد. در ادامه نیز دو بخش را برای نمایش عکس‌ها و ویدئوهای مربوط به کارخانه به‌صورت گالری در نظر گرفته‌ایم.

در طراحی سایت صفحه اصلی بخشی نیز برای سوشال مدیا در‌نظر‌گرفته شده‎ا‌ست و امکان ارتباط کاربر با شبکه‌های مجازی شما مانند اینستا و تلگرام فراهم شده‌است. همچنین کاربر در این قسمت می‌تواند فایل کاتالوگ محصولات را دانلود کند. در منوی محصولات شرکت جهاد زمزم هر محصول به همراه زیر‌ مجموعه‌اش به‌صورت منو و زیرمنو طراحی شده است. در منوی مربوط به نمایندگی، فرم‌های مربوط به اخذ نمایندگی قرار دارد. همچنین در منوی ثبت سفارش، کاربر وارد فرمی می‌شود که از طریق آن بتواند سفارش خود را ثبت کند. در منوی ثبت درخواست آزمایشگاه کاربرمی‌تواند از طریق فرم،‌ درخواست آزمایش خود را ثبت کند. در منوی آخر که منوی تماس با ما می‌باشد آدرس کارخانجات و دفترمرکزی به تفکیک قرار داده شده است.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی