شرکت بانی صنعت با عنوان PROINGLOB یکی از شرکت‌هایی می‌باشد که در زمینه‌ی مشارکت در پروژه‌های سرمایه گذاری بین المللی تولید در ایران فعالیت می‌کند. تخصص این شرکت در ارائه‌ی خدمات مختلف به تولید شرکای سرمایه گذاری بین المللی در ایران آن هم به صورت تخصصی می‌باشد. این شرکت پس از یک دهه تلاش و عملکرد مثبت در این زمینه تصمیم به طراحی وب سایت خود توسط وب رمز گرفته است تا بتواند در زمینه‌ی مشارکت در پروژه‌های مختلف نقش موثرتری در بین رقبا داشته باشد. طراحی سایت شرکتی بانی صنعت کاملا طبق اصول طراحی، ایجاد گردیده است. خدمات سئو سایت و طراحی سایت شرکتی از جمله مهترین خدمات وب رمز می‌باشد که بر همین مبنا طراحی سایت بانی صنعت کاملا اصولی و سئو بیس طراحی گردیده است. طراحی سایت وردپرس PROINGLOB به صورت تک زبانه می‌باشد و زبان اصلی این سایت به دلیل اهداف تجاری این شرکت به زبان انگلیسی می‌باشد.

توضیحات فنی سایت

طراحی این سایت به صورت کاملا ریسپانسیو صورت گرفته است، همچنین این سایت به صورت کاملا تک زبانه طراحی گردیده است که زبان اصلی آن انگلیسی می‌باشد. منوی این سایت به صورت سایدباری می‌باشد که صفحات مهم سایت در آن لینک داده شده است. قسمتی تحت عنوان درباره‌ی ما در صفحه اول موجود می‌باشد که یک توضیح کوتاهی درباره‌ی این شرکت داده شده است که با کلیک بر روی see more می‌توان توضیحات بیشتر را در صفحه‌ی درباره ما مشاهده کرد. همچنین خدماتی که این شرکت ارائه می‌دهد به صورت چندین باکس در صفحه اول عنوان گذاری شده است که هرکدام از این‌ها دارای توضیحات مخصوص به خود می‌باشد. در قسمت دیگری از سایت اخبار و مقالاتی که در سایت منتشر میگردد موجود می‌باشد که جدیدترین آن در صفحه اول به نمایش گذاشته شده است. در نهایت در قسمت فوتر سایت که به صورت سه ستونه می‌باشد لینک‌های مربوط به خدمات شرکت و همچنین اطلاعات تماس شرکت و لوکیشن مربوط به موقعیت شرکت قرار داده شده است.

نظر کارفرما

با راه اندازی این سایت بسیاری از کاربران که قصد دارند با خدمات این شرکت آشنایی پیدا کنند می‌توانند به راحتی ارتباط راحت‌تری با زمینه کاری شرکت برقرار کنند، سایت کاملا منعطف می‌باشد و دسترسی به قسمت‌های مختلف آن راحت است.

تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی