آژانس روابط عمومی دان، متشکل از روزنامه نگاران و کارشناسان روابط عمومی خبره و با تجربه، بر این باورند که روابط عمومی یکی از اصلی‌ترین و کارآمد ترین مسیر ها برای رسیدن به سوددهی است. این شرکت خدماتی چون تولید محتوا، مدیریت اطلاع‌رسانی، برگزاری ایونت، مانیتورینگ و … را به مشتریان خود ارائه می‌دهد. آژانس روابط عمومی دان، پس از سال‌ها تجربه موفق کاری تصمیم به طراحی سایت شرکتی گرفتند. در بین چندین شرکت طراحی سایت، شرکت وب‌رمز را که یکی از بهترین شرکت‌های طراحی سایت و خدمات سئو است را برای طراحی سایت خود برگزیدند. در نهایت همکاری با شرکت وب‌رمز صورت گرفت و این شرکت، طراحی سایت با وردپرس را آغاز کرد.

توضیحات فنی سایت

طراحی سایت tobe-done.com کاملا به صورت ریسپانسیو است. در صفحه اصلی آن دو بنر قرار داده شده که نشان دهنده فعالیت شرکت می‌باشد. در قسمت پایین‌تر، آیکون هایی از خدماتی که شرکت ارائه می‌دهد قرار گرفته که هر کدام به صفحه مربوط به آن خدمات لینک داده شده است. در قسمت پایین‌تر نیز مقالات سایت به صورت کاروسل قرار گرفته است. منو سایت به صورت نوار و ساده قرار گرفته که زیبایی منحصر به فردی به سایت بخشیده است و قسمت‌های خانه، خدمات ما، درباره ما و تماس با ما که مهم ترین قسمت‌های سایت می‌باشد در آن قرار گرفته است.

نظر کارفرما

از همکاری با وب‌رمز بسیار راضی بودیم. پاسخگویی به درخواست ها در سریع‌ترین زمان ممکن انجام می‌شد. اگر مشکلی با تیکت رفع نمی‌شد، از طریق تماس تلفنی سریعا پیگیری می‌کردند. با وب‌رمز تجربه بسیار خوبی داشتیم و اگر مجدد نیاز به طراحی سایت داشته باشیم، بی شک وب‌رمز انتخاب ماست.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی