یکی از مشکلات ساکنان کلان شهرها پیدا کردن منزل مناسب در میان ملک‌های مناطق مختلف می‌باشد. گشت زدن در مناطق مختلف شهر برای پیدا کردن منزلی با معیارهای شما قطعا یک کار زمان‌بر و خسته‌کننده می‌باشد. این روزها با مشغله زیاد مردم و افزایش ترافیک درون شهری، بسیاری از بنگاه‌های معاملات املاک برای راحتی کار خود و مشتریان درخواست طراحی سایت املاک را دارند. سایتی که برای دسترسی راحت کاربر به منازل منطقه‌های مختلف شهر طراحی می‌شود باید به‌گونه‌ای باشد که پاسخگوی نیاز کاربران باشد تا بتواند با توجه به اطلاعاتی که از کاربر دریافت می‌کند نتایج جستجوی مناسبی را در اختیار کاربران قرار دهد.

تیم طراحی وب سایت وب رمز با نیازسنجی کردن از مشتریان مشاورین املاک اقدام به طراحی سایت   Real Home Classicکردند. در طراحی سایت املاک قابلیت فیلتر کردن نتایج جستجو قرار داده شده است تا کاربران بتوانند با توجه به نیاز خود نتایج را دسته بندی کنند. بنابراین در نوارجستجوی سایت املاک پارامترهای مختلفی را در نظر گرفته‌ایم. این پارامترها شامل موارد زیر می‌باشد: کلیدواژه، شناسه ملک، شهر و وضعیت ملک .

همچنین در قسمت جستجوی پیشرفته می‌توانید پارامترهای بیشتری را تنظیم کنید. پارامترهای جستجوی پیشرفته شامل موارد زیر می‌باشد: نوع ملک، حداقل اتاق، حداقل متراژ، حداکثر متراژ،حداقل قیمت وحداکثر قیمت.

بنابراین کاربران سایت املاک به راحتی می‌توانند منزل مورد نظر خود را انتخاب کنند و در زمان و هزینه‌های خود صرفه جویی کنند.

blank

رتبه: 4.8 از 966 رأی