یکی از زمانبرترین کارها پیدا کردن خانه مناسب برای سلیقه خانواده شماست. به روش سنتی برای این کار باید هفته ها به بنگاه‌های مناطق مختلف مراجعه کرده و از خانه های مختلف بازدید کنید تا آنچه را که مد نظراتان است پیدا کنید. خیلی از ما به علت مشغله زیاد زمان لازم برای این کار را نداریم.

طراحی سایت املاک Real home  این امکان را برای شما فراهم می‌کند با استفاده از منوی جستجوی پیشرفته، شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. در این منوی جستجوی پیشرفته در ابتدا می‌توانید وضعیت ملک را انتخاب کنید و در فیلد بعدی منطقه‌های مختلف شهر را انتخاب کنید و در فیلدهای بعدی ، شناسه ملک و کلیدواژه مورد نظر خود را انتخاب کنید.

در طراحی سایت املاک این قابلیت وجود دارد که ملک های مختلف را در همراه با عکس و مشخصات کامل درج کنید. این مشخصات شامل متراژ، تعداد اتاق خواب ، لوکیشن خانه و  سایر ویژگی های مهم منزل با ویژگی‌های جذاب بصری می‌باشد.

همچنین در سایت املاک امکان معرفی سایر همکاران در مناطق مختلف نیز فراهم شده است.

در قسمت اخبار می‌توانید آخرین اخبار مربوط به ملک را درج نموده و رویداد های مهم را به اطلاع کاربران خود برسانید. در نظر داشته باشید قسمت اخبار و مقالات بخشی است که از طریق آن می‌توان سئو سایت را خود را تقویت کنید.

در قسمت فوتر سایت اطلاعات تماس و آدرس املاک نیز درج شده است.

طراحی سایت املاک یک راهکار کاربردی برای ارتباط موثرتر املاک با مشتریان است و در زمان و هزینه هر دو طرف صرفه جویی می‌شود و باعث می‌شود انتخاب مشتریان با آگاهی بهتر انجام شود زیرا صاحبان املاک می‌توانند از طریق سایت اطلاعات کامل‌تری را در اختیار مشتریان قرار دهند.

از ویژگی‌های مهم سایت‌های طراحی شده وب رمز سئو بیس بودن سایت‌ها می‌باشد. سئو سایت باعث می‌شود گوگل به راحتی به صفحات سایت شما دسترسی داشته باشد و سایت شما در صفحه نتایج گوگل نمایش یابد.

طراحی سایت املاک Real HOME

رتبه: 4.8 از 966 رأی