امروزه سرویس‌های مختلفی وجود دارد که عده‌ی بسیاری می‌توانند از آن برای جا به جایی و حمل و نقل شهری از آن استفاده نمایند، که آس تاکسی یا همان تاکسی اینترنتی آس یکی از این سرویس‌هایی می‌باشد که در قالب اپلیکیشن به عموم مردم در جهت جابه جایی مسافران درون شهری خدمات رسانی می‌کند. شرکت طراحی سایت وب‌رمز که در زمینه‌ی طراحی وب‌سایت‌های مختلف فعالیت می‌کند، توانسته است سایت سرویس اپ آس تاکسی را طراحی کرده و این سایت را که بیانگر خدمات این سرویس دهنده‌ی اینترنتی می‌باشد را به صورت طراحی سایت با وردپرس انجام دهد. سایت آس تاکسی با توجه به ظاهر خاصی که دارد به مخاطبان خود در همان وهله‌ی اول این اطلاع‌رسانی را می‌کند که سایت در زمینه‌ی تاکسیرانی و جا به‌جایی و حمل و نقل مسافران به صورت ایمن خدمات‌رسانی می کند و در صورتی که کاربران تمایل داشته باشند می توانند با نصب اپلیکشن مرتبط از خدمات این شرکت استفاده نمایند.

توضیحات فنی سایت

یکی از مهم ترین اهداف وب‌رمز در زمینه‌ی طرای سایت ارائه‌ی خدمات سئو در کنار طراحی سایت کاملا بهینه‌سازی شده می‌باشد به همین دلیل تمامی ساختارهای این سایت به صورت کاملا بهینه طراحی گردیده است تا کاربران بتوانند ارتباط موثری با تمامی قسمت‌های این سایت برقرار کنند. منوی این سایت به صورت سایدبار طراحی گردیده است که بخش‌های مختلف سایت در دسترس کاربران قرار می‌گیرد. همچنین قسمتی هم با عنوان درباره‌ی ما پایین اسلایدر سایت وجود دارد که گویای خدمات این شرکت است تا کاربران در همان نگاه اول بدانند محوریت سایت بر روی چه موضوعی است.

۶ باکس در صفحه اصلی وجود دارد که امکانات سایت و شرکت را به صورت خلاصه به کاربر معرفی می‌کند و در قسمت پایین‌تر دو لینک برای دانلود اپلیکیشن آس تاکسی قرار داده شده است تا کاربران از جمله مسافران و رانندگان بتوانند به راحتی آن را دانلود کرده و از آن استفاده نمایند.

اگر اسکرول کرده و به قسمت پایین‌تر سایت مراجعه نمائید می‌توانید با مشاهده‌ی تصاویر نمای کلی از نرم‌افزار موبایل آس تاکسی را مشاهده کرده تا بتوانید دید کلی در خصوص اپلیکیشن داشته باشید. در نهایت قسمتی هم تحت عنوان تماس با ما وجود دارد که اطلاعات تماس و نشانی شرکت در آن برای کاربران قرار داده شده است.

نظر کارفرما

سلام وقتتون به خیر، من بیش از یک دهه‌س که عضو وب‌رمز شدم و هنوز هم دارم از خدمات وب‌رمز استفاده می‌کنم. دلایل متعددی داشته که من وفادار موندم به وب‌رمز: یکی این که هرروز داره بهتر از دیروزش می‌شه. دوم این که پاسخگویی به سوالات و پیگیری مشکلات رو همیشه درسرلوحه‌ی کارشون داشتن و خداییش من راضی بودم. هروقت که مشکلی داشتم، هروقت که نیاز به حمایت و پیگیری داشتم همیشه کارشناسان وب‌رمز در کنارم بودند و پاسخگو بودند و مورد بعد هم این که خدماتش خیلی خوبه و به هرحال اون چیزی که نیازه یک مشتری هست وب‌رمز فراهم می‌کنه و اینکه خدمات وب‌رمز نسبت به بقیه‌ی سایت‌هایی که این نوع خدمات را ارائه می‌دهند بهتر و مطمئن‌تره و همین دلیل هستش که باعث شده من اعتماد کنم به وب‌رمز و پایدار و وفادار بمونم نسبت به این سایت. آرزو می‌کنم همیشه بهتر از دیروز باشه، همیشه موفق باشه، آرزوی سلامتی برای کارشناسان و کارکنان وب‌رمز دارم و امیدوارم که باز هم این همکاری ادامه داشته باشه و من بتونم از خدمات این سایت خیلی خوب و عالی استفاده بکنم. موفق و مؤید باشید.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
فرم ساز پیشرفته
ارائه آموزش رایگان
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی