شرکت KGS یکی از شرکت‌‎های ارائه دهنده‌ی خدمات مهندسی برق و مکانیک می‌باشد که در بازار صنعتی توانسته است با ارائه نوآورانه‌ترین و به صرفه‌ترین خدمات در خصوص خدمات مکانیک، برق و مکاترونیک، طیف گسترده‌ای از تاسیسات و خدمات را ارائه می‌دهد. این شرکت با توجه به گستردگی ارائه‌ی خدمات خود تصمیم به طراحی سایت خود توسط یک شرکت طراحی سایت گرفته است. این سایت به صورت دو زبانه می‌باشد که زبان اصلی آن انگلیسی می‌باشد و به صورت کاملا اختصاصی و کدنویسی شده پیاده‌سازی شده است.

رعایت اصول سئو در ساختار سایت

طراحی سایت شرکتی KGS دارای قسمت‌های مجزایی می‌باشد که هریک از بخش‌های آن گویای خدمات و زمینه‌ی کاری این شرکت می‌باشد. این سایت جزء نمونه کارهای طراحی سایت با وردپرس می‌باشد که توسط شرکت وب‌رمز انجام شده است و با توجه به فاکتورهای مختلفی که در آن وجود دارد تمامی موارد سئو وب سایت در آن رعایت شده است.

معرفی قسمت‌های مختلف سایت

در اولین قسمت سایت اسلایدری قرار دارد که با تصاویر باکیفیت و مرتبط با خدمات شرکت، این شرکت را معرفی کرده است، قسمت دیگری هم در این سایت وجود دارد با عنوان آخرین پروژه‌ها، پروژه‌های این شرکت هم در صفحه اصلی و هم در قسمتی به نام پروژه‌ها قرار دارد که گویای خدمات این شرکت می‌باشد. در قسمت خدمات ما مواردی هم به عنوان خدمات این شرکت معرفی شده است تا کاربران بتوانند آشنایی بیشتری با این شرکت داشته باشند.

 

توضیحات فنی سایت

نظر کارفرما

کاربران می‌توانند با یک کلیک شرکت شما را بشناسند، همچنین می‌توانید بازدیدکنندگان تازه وارد را با درک صحیح از کاری که انجام می‌دهد ، بدست آورید. در این قالب می‌توانید یک صفحه مخصوص پرونده ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان با جزئیات شرکت شما بیشتر آشنا شوند.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی