شرکت صنایع بلبرینگ هنر آرتا کیان، واردات کننده و تامین کننده بلبرینگ با بهترین برندها در ایران می باشد. این شرکت برای گسترش خدمات خود نیاز به طراحی فروشگاه اینترنتی داشت تا از این طریق محصولات خود را با سهولت بیشتری به مشتریان خود عرضه نماید. شرکت‌های فراوانی در زمینه طراحی سایت فعالیت دارند، اما شرکت بلبرینگ هنر با تحقیق بسیار در خصوص این شرکت ها، تیم متخصص وب‌رمز در زمینه طراحی وب سایت و خدمات سئو را برای سایت خود برگزیدند. در نهایت، طراحان با تجربه وب‌رمز طراحی سایت وردپرس را برای این شرکت آغاز کردند و نتیجه آن، سایتی شد که در ادامه معرفی می کنیم:

ساختار منو و سایت

در ابتدای صفحه اصلی شرکت صنایع بلبرینگ هنر آرتا کیان در سمت راست آیکون شبکه های اجتماعی طراحی شده است و در سمت چپ آن لوگو شرکت و شماره تماس مجموعه قرار گرفته است. هر چه به پایین صفحه اسکرول می‌کنید توضیحات درباره شرکت و همچنین در قسمت بعدی توضیحات در خصوص بلبرینگ، برند ها و … با نمایش شبکه ای قرار داده شده است. در قسمت پایین تر، لوگو انواع برند بلبرینگ به صورت کاروسل قرار دارد. در ادامه ویدئو آموزشی و در انتها قبل از بخش فوتر، اخبار و مقالات به چشم می خورد.

در قسمت های بعدی منو، دسته بندی بلبرینگ، رولبرینگ، متعلقات، برند ها، ویدئو، بلاگ و … قرار داده شده است. همچنین دو قسمت تماس با ما برای درج نشانی و راه های ارتباطی و قسمت درباره ما برای معرفی شرکت نیز در انتهای منو قرار دارد.

توضیحات فنی سایت

نظر کارفرما

کاربران می‌توانند با یک کلیک شرکت شما را بشناسند، همچنین می‌توانید بازدیدکنندگان تازه وارد را با درک صحیح از کاری که انجام می‌دهد ، بدست آورید. در این قالب می‌توانید یک صفحه مخصوص پرونده ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان با جزئیات شرکت شما بیشتر آشنا شوند.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی