شرکت توسعه آموزش دیجیتالی ( دانش گستر سهند ایرانیان) فعالیت آن در حوزه‌ی انتشار نشریه و مشاوره مدیریتی و فعالیت‌های مطبوعاتی می‌باشد. این شرکت در زمینه‌های کسب‌وکار و طراحی وب سایت و نرم افزار و سخت افزار و خرید و فروش محصولات اینترنتی و تولید نرم افزار و کمک نرم افزار و اپلیکیشن فعالیت می‌کند. همچنین تعیین و ارتقاء سطح دانش تخصصی و مهارتی کاربردی و معادل سازی سوابق آموزشی، پژوهشی، علمی و حرفه‌ای از دیگر فعالیت‌های این سازمان می‌باشد. طراحی سایت فروشگاهی این شرکت توسط وب‌رمز انجام شده است تا محصولات مجازی و فیزیکی در آن به فروش برسد.

دانش گستر سهند ایرانیان، از جمله نمونه سایت‌هایی می‌باشد که طراحی سایت با وردپرس برای آن انجام شده است تا بتواند محصولات و خدمات خود را به کاربران ارائه دهد. ساختار این سایت کاملا با رعایت سئو سایت می‌باشد و طراحی آن با اصول سئو نیز هماهنگ می‌باشد.

معرفی قسمت‌های مختلف سایت

این سایت با ساختار منوهایی که دارد کاملا مشخص است که بخش‌هایی از محصولات آن به صورت سخت افزاری و بخش‌های دیگر آن به صورت نرم افزار و فروش اپلیکیشن می‌باشد. محصولات فیزیکی که در این سایت به فروش می‌رسد شامل گوشی موبایل، تبلت و لپ تاپ و لوازم جانبی گوشی و سیستم می‌باشد.

محصولاتی که به صورت نرم افزاری در این سایت به فروش می‌رسد شامل آموزش‌های مختلف دروس مدرسه و دانشگاه و برنامه نویسی می‌‍باشد که کاربران می‌توانند با خرید پکیچ‌ها آن را از سایت به صورت آنلاین خریداری کرده و پرداخت آن را به صورت مستقیم از طریق درگاه پرداخت انجام دهند.

صفحه اصلی سایت شامل دو قسمت می‌باشد که قسمت sider bar آن به صورت دسته‌بندی شده محصولات سخت افزاری و درس افزار و اپلیکیشن می‌باشد و همچنین جدیدترین خبرها در آن به صورت آرشیو وجود دارد که به نمایش گذاشته شده است. همچنین محصولات پیشنهاد ویژه، جدیدترین محصولات و پرفروش ترین‌ها به صورت carousel (چرخشی) در صفحه اصلی وجود دارد.

توضیحات فنی سایت

نظر کارفرما

کاربران می‌توانند با یک کلیک شرکت شما را بشناسند، همچنین می‌توانید بازدیدکنندگان تازه وارد را با درک صحیح از کاری که انجام می‌دهد ، بدست آورید. در این قالب می‌توانید یک صفحه مخصوص پرونده ایجاد کنید تا بازدیدکنندگان با جزئیات شرکت شما بیشتر آشنا شوند.


تکنولوژی‌ها و خدمات ارائه شده

  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
  • blank
خدمات طراحی سایت
راه اندازی فروشگاه آنلاین
خدمات میزبانی
دامنه یکساله رایگان com , ir
128GB RAM
RAID 10 Disk Drives

مشاهده نمونه‌های دیگر

رتبه: 4.8 از 966 رأی