کاهش حجم فایلهای استایل CSS لود سریع سایت
در گذشته طراحان وب سایت در هنگام کد زدن به تمیزی کدها و کاهش حجم فایل های css اهمیتی نمیدادند و همین امر باعث زمانبر شدن لود سایت و درنتیجه کاهش سرعت لود سایت میشد. اما در سالهای اخیر به دلیل اهمیتی که گوگل در رتبه بندی سایت به کد نویسی می‌دهد طراحان سایت نیز از ابزارهای مختلف جهت بهینه سازی کدها استفاده میکنند. در این مقاله شما را با ابزارهای آنلاین بهینه سازی و کاهش حجم css آشنا خواهیم کرد.

تاثیر کم کردن حجم فایل های استایل CSS:

کاهش حجم فایل CSS - تاثیر کم کردن حجم فایل های استایل CSS

با کم کردن حجم فایلهای استایل (CSS) ، پهنای باند کمتری مصرف کنید. بسته به تعداد نوشته هایی که در فایل استایل (CSS) می گذارید و یا میزان تغییراتی که در آن به وجود می آورید، نیاز به فشرده سازی دارید. با کم کردن حجم فایل های خارجی CSS می توانید پهنای باند موردنیاز برای دانلود کردن آن را ذخیره کنید.
فایلهای CSS باید آنقدر کوچک باشند که به سرعت بارگذاری (load) شوند، اما در عین حال قابل خواندن نیز باشند. بنابراین باید بین حجم فایل استایل و قابلیت خوانده شدن توازن برقرار کنید.

سه ابزار آنلاین مؤثر برای بهینه سازی و کم کردن حجم فایل های CSS:

با استفاده از هر کدام از این سه راه حل می توانید اندازه ی CSS را کم و سرعت بارگذاری صفحات وب را بیشتر کنید. همچنین می توانید میزان فشرده سازی مد نظر خود را انتخاب کنید.

 

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

یک پاسخ به “کاهش حجم فایلهای استایل CSS لود سریع سایت”

  1. احمد گفت:

    باتشکر از سایت خوبتون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.