همراهی با کوچه گردان های عاشق در ماه مبارک رمضان

blank

 

رمضان  از لغت “رمضا” به معنی شدت حرارت و سوزاندن گرفته شده.مسلمانان می توانند با رعایت یکسری اعمال در ماه مبارک رمضان به پاکی برسند. یکی ازاین اعمال کمک به  نیازمندان است. روزه گرفتن در ماه رمضان فقط تحمل گشنگی و تشنگی نیست. بخشیدن یک مقدار ناچیز اموال خود در کنار تمام دارای های که در اختیار دارید مفهوم ماه رمضان را پر رنگ تر می کند. بدین طریق شما می توانید به یک آرامش قلبی و روحی دست پیدا کنید. همچنین می توانید با بخشندگی به حقیقت های وجودی خود برسید.

 

  در ماه مبارک رمضان، وب رمز همراه با “آیین کوچه گردان عاشق” و جمعیت امام علی است  تا با همیاری شما همراهان بخشی از هزینه های آماده سازی 8000 کیسه غذایی و بهداشتی را برای نیازمندان تهیه کند.

   

  پرداخت آنلاین از طریق درگاه بانکی پرداخت
  شماره کارت به نام جمعیت امام علی ۶۱۰۴۳۳۷۷۷۰۰۳۱۳۰۸
  کد پرداخت از طریق موبایـــل 3#*73*730*
  • سازمان مردم نهاد، کاملا غیری سیاسی، غیر دولتی جمعیت امام علی که با داشتن نیروی انسانی بالا و دانشجوی های داوطلب تواسته است افراد نیازمند را شناسایی کنند و از آنها حمایت کنند. جامعه هدف جمعیت امام علی (ع) زنان و کودکان آسیب دیده را تشکیل می دهند. این  سازمان در حال حاضر از 3500 کودک از جمله کودکان محروم از تحصیل، کودکان بدسرپرست و بی سرپرست، کودکان آسیب دیده از فقر، اعتیاد و جنگ، خانواده ها  و مناطق محروم،…  را تحت پوشش خود قرار داده اند.
  • کوچه گردان عاشق؛ یکی از قدیمی ترین طرح جمعیت امام علی (ع ) است که حدود 18 سال بدون هیچ گونه وقفه در حال خدمت رسانی به نیازمندان است. اساس این طرح بدین صورت است که با جمع آوری کیسه های غذایی که نیاز این خانواده ها را تا یک ماه برطرف می کند، در شب های قدر و پیروی از سیره حضرت علی (ع) توسط نیروی مردمی و داوطلب  به در خانه برده می شود.
  رتبه: 4.8 از 966 رأی

  دیدگاهتان را بنویسید

  نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.