معرفی و مزایای هاست لینوکس حرفه ای (پرسرعت)

بی شک بسیاری از صاحبان و مدیران سایت ها تاکنون با مشکل کندی لود سایت مواجه شده اند مشکلی که ممکن است باعث تاثیر منفی در رتبه، بازدید سایت و میزان رضایتمندی کاربران سایت ها شود و از این جهت مورد اهمیت است.

سرعت بارگذاری سایت امری دو طرفه است و علاوه بر سرور انتخاب شده لازم است طراحی سایت و برنامه سایت کاربران نیز بهینه سازی باشد، حجم صفحات سایت استاندارد باشد و همچنین تعداد درخواست های ارسالی به سرور نیز در محدوده مشخص باشد.

اگر سایت شما با رعایت این موارد سرعت لود رضایت بخشی ندارد، ما برای شما پیشنهاد ویژه ای داریم:

هاست لینوکس حرفه ای پرسرعت وب رمز

در این سری از پلن های هاست از سخت افزار و نرم افزارهایی استفاده شده است که بیشترین سرعت لود سایت را برای کاربران فراهم می کنند.

استفاده از هارددیسک های پرسرعت SSD NVMe بعلاوه دیتابیس MariaDB (نسخه بهینه شده دیتابیس معروف Mysql)، شتاب دهنده Xcache (چند برابر شدن سرعت اجرای فایل ها) و همچنین مجهز بودن این پلن ها به سرور NginX، و لایت اسپید در سرور های هاست حرفه‌ای وب‌رمز، باعث افزایش سرعت بارگذاری به میزان قابل توجهی شده است.

خرید هاست لینوکس برای کاربران و سایت های مبتندی و خرید هاست حرفه‌ای برای کاربرانی که سرعت لود و نمایش سایت برای آنها دارای اهمیت بسیار است، توصیه می‌شود که علاوه بر تاثیر مستقیم در بهبود سئو سایت، موجب لذت بخش بودن کار با سایت، استفاده و مشاهده از سایت خواهد بود.

برای خرید هاست و دامین خود با وب‌رمز همین امروز اقدام کنید و برای ارتقا به این سری از پلنها لطفا درخواست خود را تحت عنوان -آپگرید به سری حرفه ای- به ایمیل فروش ارسال کرده و یا در ساعات اداری با کارشناسان، تماس برقرار کنید.

تهیه: حبیبه سورانی

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.