تغییر دادن هاستینگ یا میزبان هاست

تغییر دادن حساب وب هاستینگ یا حتی خدمات دهنده میزبانی وب

هاستینگ - تغییر دادن حساب وب هاستینگ

انتخاب یکی از شرکتهای هاستینگ از میان تعداد بی شمار آنها با خدمات متنوع و مختلفی که ارائه می دهند کمی دشوار است. بسیاری از اوقات خود مشتریان نمی دانند که نیازهای سایتشان چیست و با هزینه کم، خدمات کمتری می گیرند و در نتهایت به نتیجه مطلوب و مورد انتظار خود نمی رسند و عملکرد سایت آنها بر روی وب ضعیف است.
در زیر به راهکارهایی اشاره شده است که به شما در انتخاب بسته هاستینگ بهتر و جدیدتر یا شرکت هاستینگ بهتر کمک می کند.

Sloppy Performance :

هاستینگ - Sloppy Performance

بارگذاری باتاخیر صفحات و زمانهای خاموشی زیاد و طولانی در کامپیوتر از عواملی هستند که نه تنها ایجاد نگرانی می کنند که در صورت تداوم موجب پایین آمدن رنک سایت ها در موتورهای جستجو خواهند شد. در چنین مواقعی شرکت ارائه کننده هاستینگ باید وب سرور مطمئن و سریعی در اختیارتان قرار دهد و این امکان را ایجاد کند که در طول یک پريود زمانى که سرور فعال است، صحيح و بدون قطعی عمل می‌کند، در غیر اینصورت باید میزبان دیگری برای سایت خود انتخاب نمایید.

Incompetent Customer Service :

 

برای ثبت دامنه و انتخاب یک شرکت هاستینگ باید اطمینان یافت که شرکت ارائه دهنده آن کیفیت مطلوبی را در اختیار مشتریان خود قرار می دهد. اگر اغلب شاهد تاخیر در پاسخ به موارد مطرح شده بودید یا هنگام چت کردن باید مدت زمان زیادی منتظر بمانید، نتیجه خواهید گرفت که شرکت هاست به ارائه خدمات مشتریان توجه کافی ندارد و بنابراین بی فایده است.

ارائه امکانات کم و هزینه زیاد:

هاستینگ - ارائه امکانات کم و هزینه زیاد

هر شرکت هاستینگ بنامی دارای توضیحات کاملی در صفحات TOS و SLA می باشد. در بعضی از موارد میزبان ها محدودیت های بسیاری را در قبال ارائه خدمات خود قایل می شوند که باید در هنگام خرید هاست متوجه آن باشید. اگر TOS از پیشرفت سایت شما جلوگیری کند باید به دنبال میزبانی بروید که باعث توسعه سایت شما شود. عامل مهم دیگری که باید به آن توجه داشت هزینه است و شما باید وب هاستینگی را انتخاب کنید که قادر به پرداخت هزینه آن هستید.
توجه داشته باشید که قبل از بستن قرارداد با یک شرکت ارائه دهنده میزبانی وب باید TOS را به طور کامل مطالعه و بررسی کنید.
انتخاب یک شرکت ارائه دهنده وب هاستینگ معتبر با کارکنان ماهر که به شما خدمات و ساپورت همه جانبه می دهد، ضروری است.

 

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.