اهمیت داشتن یک نام دامنه برای خود
اگر وب سایت شما رایگان میزبانی می شود، بنابراین از خیلی از خدمات بی بهره هستید. در ذیل به دلایلی که چرا باید برای خود یک نام دامنه داشته باشید، اشاره شده است.
اگر خرید دامنه انجام دهید، آدرس وب سایت تان به این شکل خواهد بود http://www.example.com ولی اگر وب سایت شما رایگان هاست شود، آدرس آن بدین شکل خواهد بود http://example.com/yoursite/ . حالا خودتان تصمیم بگیرید؛کدام یک بهتر است؟
تنها راه پول درآوردن اینترنت و جلب اعتماد مشتریان است و برای این کار اولین قدم داشتن نام دامنه برای خود است. مشتریان با خرید از سایتی که دارای نام دامنه است احساس بهتر و ایمنی بیشتری خواهند داشت. وقتی نام دامنه داشته باشید، می توانیدبرای ایمیل های مختلف آدرس های راحت و آسان بسازید مثلا برای سوالات مربوط به حراجی بر روی سایت از ایمیل آدرس sales@yoursite.com و برای دادن نظرات و پیشنهادات از ایمیل آدرسfeedback@yoursite.com و webmaster@yoursite.com استفاده کنید.
ساختن ایمیل آدرس های مختلف برای کاربردهای گوناگون نه تنها روند ایمیل زدن را آسان می کند بلکه در ذهن افراد این تصویر را ایجاد می کند که دارند با یک شرکت بزرگ ارتباط برقرار می کنند. موتورهای جستجو برای سایت های دارای هوم پیج نسبت به دامنه های درجه دو اهمیت بیشتری قائل می شوند و این باعث می شود که سایت شما در صفحات اول ظاهر شود در غیر اینصورت ترافیک کمتری روی سایت ایجاد شده و بسیاری از مشتریان بالقوه را از دست خواهید داد.
بسیاری از موتورهای جستجو سایت هایی را که دارای هوم پیج index باشند و رایگان هاست می شوند را جستجو نمی کنند، بعلاوه هاست رایگان مشکلاتی را در طول ثبت نام در سایتهای بزرگ و پرترافیک مانند یاهو ایجاد می کند. اگر نام دامنه ندارید حتما الان دیگر با خرید دامنه برای خود موافق هستید، اینطور نیست؟
شما می توانید مزایای ثبت دامنه را در قبال پرداخت هزینه ناچیز سالانه مقایسه کنید و تصمیم بگیرید. خرید هاست و دامنه مطمئن ترین و ارزانترین راه شروع ساخت سایت است و که توسط شرکت های خدمات ثبت دامنه ارائه می‌شود. برای این کار کافیست امکان خرید نام دامنه دلخواه را بررسی کرده، آن را ثبت کنید و از مزایای حضور در فضای اینترنتی با صرف هزینه متناسب بهره مند شوید.

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.