نوروز با طعم تخفیف؛ کسب‌وکارتو بساز

در آستانه سال نو تیم دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز خبرهای ویژه‌ای برای فعالان حوزه کسب‌وکار آنلاین و سنتی دارد. وب‌رمز از تاریخ ۲۳ اسفند تا ۱۷ فروردین ۹۸ با برگزاری جشنواره‌ “نوروز با طعم تخفیف” فرصتی استثنائی را در اختیار مشتریان خود و همچنین کسب‌وکارهای سنتی که هنوز وارد دنیای وب نشده‌اند ایجاد کرده است.

برای شروع کسب‌وکار اینترنتی‌تان می‌توانید از تخفیف ویژه ثبت دامنه و خرید هاست، سرور اختصاصی و سرور مجازی استفاده کنید.

کسب‌وکارهای سنتی که می‌خواهند با کمترین هزینه و در کمترین زمان یک وب‌سایت شیک و یا یک فروشگاه اینترنتی داشته باشند می‌توانند از تخفیف سایت‌ساز و فروشگاه‌ساز استفاده کنند.

وب‌سایت‌هایی که می‌خواهند در کوتاه‌ترین بازه زمانی در نتایج ابتدایی موتور جستجوی گوگل قرار گیرند می‌توانند از تخفیف تبلیغات در گوگل استفاده کنند.

کسب‌وکارهایی که می‌خواهند یک وب‌سایت اختصاصی و سفارشی و یا یک اپلیکیشن موبایل داشته باشند و یا وب‌سایت خود را در نتایج جستجوی گوگل بهینه‌سازی کنند می‌توانند از تخفیف ویژه طراحی وب‌سایت، اپلیکیشن و سئو وب‌سایت استفاده کنند.

جشنواره نوروز با طعم تخفیف فرصتی استثنایی برای یک آغاز هدفمند با بهره‌مندی از تخفیفات ویژه وب‌رمز براساس قیمت‌های سال ۹۷ می‌باشد. فرصت را از دست ندهید و با توجه به جدول تخفیف‌های زیر خدمات مد نظر خود را انتخاب کنید.

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
هاست، سرور مجازی، سرور اختصاصی30٪98SPRINGH
ثبت دامنه (به جز دامنه COM.)10% 98SPRINGD
ثبت دامنه COM.5%98SPRINGDCOM
طراحی سایت، سئو، طراحی اپلیکیشن موبایل 30%98SPRINGW
تبلیغات در گوگل (Google Ads) 5%98SPRINGG
گواهینامه SSL5%98SPRINGS
سایت ساز و فروشگاه ساز30%98SPRINGW

توجه ۱: مشتریان فعلی که سرویس دامنه آن‌ها منقضی نشده باشد می‌توانند در هنگام تمدید کد تخفیف را وارد کنند، مشتریان سرویس‌های دیگر برای تمدید باید تیکت بزنند تا تخفیف در فاکتور آن‌ها اعمال شود.

توجه ۲:  برای خرید سرور اختصاصی با زدن تیکت، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۳: برای سفارش طراحی وب‌سایت یا سئو باید فرم ثبت سفارش (این فرم پس از ۳۰ ثانیه بصورت پاپ آپ ظاهر می‌گردد) در صفحه طراحی سایت و سئو را در بازه جشنواره پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، پس از عقد قرارداد، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۴: آخرین مهلت استفاده از تخفیف‌‌ها ۱۶ فروردین است.

لینک خدمات مختلف وب‌رمز در جشنواره نوروز با طعم تخفیف

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.