جشنواره روزهای آفتابی وب‌رمز

وب‌رمز به‌عنوان یکی از باسابقه‌ترین شرکت‌ها در ارائه راهکارهای تجارت الکترونیک در کسب‌وکار آنلاین خدمات مختلفی را در زمینه میزبانی وب، خرید دامنه، طراحی وب سایت و همچنین خدمات دیجیتال مارکتینگ از جمله سئو وب سایت، تولید محتوا، تبلیغات در گوگل و … ارائه می‌کند. تیم فروش و دیجیتال مارکتینگ وب‌رمز از تاریخ ۱ خرداد تا ۳۱ خرداد تخفیفات ویژه‌ای را در “جشنواره روزهای آفتابی” برای مشتریان جدید و فعلی خود در نظر گرفته است.

تخفیفات جشنواره روزهای آفتابی وب‌رمز به شرح زیر است

سرویس‌هادرصد تخفیف کد تخفیف
مشاهده و خرید
هاست15%98KH15مشاهده و خرید
سرور مجازی 15%98KH15مشاهده و خرید
سرور اختصاصی15%98KH15مشاهده و خرید
سایت‌ساز15%98KH15مشاهده و خرید
فروشگاه‌ساز15%98KH15مشاهده و خرید
طراحی سایت و اپلیکیشن موبایل15%98KH15مشاهده و خرید
سئو وب‌سایت15%98KH15مشاهده و خرید
تبلیغات در گوگل (Google Ads)5% 98KH5
مشاهده و خرید
ثبت دامنه5% 98KH5
مشاهده و خرید
گواهینامه SSL 5% 98KH5
مشاهده و خرید

توجه ۱: مشتریان فعلی که سرویس دامنه آن‌ها منقضی نشده باشد می‌توانند در هنگام تمدید کد تخفیف را وارد کنند، مشتریان سرویس‌های دیگر برای تمدید باید تیکت بزنند تا تخفیف در فاکتور آن‌ها اعمال شود.

توجه ۲:  برای خرید سرور اختصاصی با زدن تیکت، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۳: برای سفارش طراحی وب‌سایت باید فرم ثبت سفارش (این فرم پس از ۳۰ ثانیه بصورت پاپ آپ ظاهر می‌گردد) در صفحه طراحی سایت و سئو را در بازه جشنواره پر کنید و منتظر تماس کارشناسان ما باشید، پس از عقد قرارداد، تخفیف در فاکتور شما اعمال خواهد شد.

توجه ۴: برای سفارش خدمات سئو ابتدا باید پکیج تحلیل و آنالیز سایت وب‌رمز را با هماهنگی تیم فروش سفارش دهید. پس از دریافت گزارش تحلیل، در صورت تمایل به عقد قرارداد سئو، هزینه پکیج آنالیز سایت از مبلغ قرارداد کسر خواهد شد، همچنین تخفیف جشنواره در فاکتور و قرارداد سئو شما منظور خواهد شد.

رتبه: 4.8 از 966 رأی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.