آخرین روز کمپین یلدای بیادماندنی

امروزه با توجه به مشغله‌های فراوان گاهی افراد برای شاد بودن نیاز به بهانه دارند. مناسبت‌هایی در تقویم شمسی و میلادی وجود دارد که بهانه‌ای برای شادی و جشن می‌شوند. یلدا، بلندترین شب سال یکی از همین بهانه‌ها برای شاد بودن در کنار عزیزانتان می‌باشد. وب‌رمز برای سهیم بودن در شاد کردن شما در این مناسبت کمپینی از تخفیفات و جوایز شگفت‌انگیز به راه انداخته است.

کمپین یلدای بیادماندنی از شب یلدا شروع شده و روز اول سال نومیلادی به پایان خواهد رسید. در این کمپین سه رویداد هیجان‌انگیز طراحی شده است.

برای اطلاع از اولین روایت از رویدادهای سه‌گانه هر روز به وب‌سایت وب‌رمز سربزنید، زیرا تخفیفات و جوایز این رویداد هر روز متفاوت خواهد بود.

دومین روایت برگزاری مسابقه در صفحه اینستاگرام وب‌رمز می‌باشد. از قوانین مسابقه تگ‌کردن دوستان خود زیر پست مسابقه می‌باشد. ضمنا اگر پست‌های کمپین را در استوری خود قرار دهید و وب‌رمز را منشن کنید امتیاز خود را بالاتر می‌برید. حتما قوانین مسابقه را رعایت کنید تا شانس برنده شدنتان بالاتر رود.

اخرین روایت مهم‌ترین رویداد این کمپین است. اگر شما عزیزان حداقل ۵0 هزار تومان از خدمات وب‌رمز خریداری کنید در قرعه‌کشی 2 میلیون تومانی وب‌رمز شرکت داده خواهید شد.

 

برای اطلاع بیشتر از کمپین یلدای بیادماندنی به لینک زیر مراجعه کنید.

کمپین یلدای بیادماندنی

 

 

رتبه: 4.8 از 966 رأی

برچسب ها :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.